Kompleksowe usługi remontowe i wykończeniowe

Kompleksowe usługi remontowe, budowlane i wykończeniowe kierujemy do klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz instytucji. Stworzyliśmy bogatą i zróżnicowaną ofertę, będącą odpowiedzią na wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Wykonujemy każdy rodzaj prac, dbając o najwyższą jakość oraz estetykę. Przez lata działalności zrealizowaliśmy wiele projektów, zdobywając zaufanie szerokiego grona klientów. Zdobyte doświadczenie umożliwia nam na zagwarantowanie fachowego podejścia oraz na świadczenie pomocy i doradztwa na każdym etapie realizacji.

 

Zakres usług remontowo-budowlanych

Wszechstronna oferta naszej firmy obejmuje prace wewnątrz budynku, przy elewacjach oraz ocieplaniu poddaszy. Zajmujemy się szeroko pojętą wykończeniówką, która obejmuje szpachlowanie metodami bezpyłowymi, gwarantującymi utrzymanie porządku podczas pracy. Zajmujemy się również malowaniem tradycyjnym i natryskowym oraz tapetowaniem. Naszą specjalizacją jest układanie podłóg gresowych, wykładzinowych, a także parkietów i desek barlineckich. Wykonujemy prace glazurnicze na wysokim poziomie.

Prace remontowe obejmują wylewanie posadzki cementowej, samopoziomującej i anhydrytowej. Stawiamy również ścianki działowe murowane oraz z płyty karton-gips. Oferujemy montaż okien i drzwi, hydroizolacje łazienek i tarasów, a także ocieplanie i wykończenie elewacji, w tym tynki dekoracyjne. W ofercie znajdą Państwo również wykonywanie sufitów podwieszanych wielopoziomowych, w zabudowie LED i sufitów skośnych.

 

Wykończenie mieszkania deweloperskiego

Zajmiemy się wykończeniem mieszkania deweloperskiego zarówno na zlecenie klientów indywidualnych, jak i firm. Kupno mieszkania w stanie surowym wymaga szeregu prac wykończeniowych, która nasza ekipa wykona sprawnie, umożliwiając szybki dostęp do lokalu przygotowanego do zamieszkania.

 

Urb Bud - profesjonalizm, uczciwość, terminowość