Usługi budowlane Poznań - usługi remontowe Poznań

 

 

Usługi budowlane Poznań. Remonty i przebudowy mieszkań z rynku wtórnego

Świadczymy także usługi remontowe w mieszkaniach z rynku wtórnego. W tym przypadku remont może być zarówno generalny, jak i częściowy, w zależności od stanu lokalu, a także oczekiwań nowych mieszkańców. Takie mieszkania, w przeciwieństwie do lokali deweloperskich, mogą wymagać prac związanych z demontażem starych instalacji i innych elementów, a nawet wyburzaniem oraz stawianiem nowych ścianek działowych. Oznacza to, że tego typu remonty bywają bardziej czasochłonne, jednak dokładamy starań, aby przebiegły jak najszybciej, przy zachowaniu najwyższych standardów wykonania. Jeśli interesują Państwa takie usługi remontowe Poznań to miasto, w którym działa nasza firma.

 

Kompleksowe usługi remontowe Poznań

Oferowane przez nas usługi budowlano-remontowe wykonujemy przede wszystkim dla mieszkańców Poznania i okolic, ponieważ tutaj mieści się nasza siedziba. Doświadczenie, szeroki zakres wykonywanych prac oraz pełen profesjonalizm to jedne z naszych największych atutów. W kwestiach takich, jak remonty i usługi budowlane Poznań może na nas liczyć.

 

Zakres usług remontowo-budowlanych

Wszechstronna oferta naszej firmy obejmuje prace wewnątrz budynku, przy elewacjach oraz ocieplaniu poddaszy. Zajmujemy się szeroko pojętą wykończeniówką, która obejmuje szpachlowanie metodami bezpyłowymi, gwarantującymi utrzymanie porządku podczas pracy. Zajmujemy się również malowaniem tradycyjnym i natryskowym oraz tapetowaniem. Naszą specjalizacją jest układanie podłóg gresowych, wykładzinowych, a także parkietów i desek barlineckich. Wykonujemy prace glazurnicze na wysokim poziomie.

Prace remontowe obejmują wylewanie posadzki cementowej, samopoziomującej i anhydrytowej. Stawiamy również ścianki działowe murowane oraz z płyty karton-gips. Oferujemy montaż okien i drzwi, hydroizolacje łazienek i tarasów, a także ocieplanie i wykończenie elewacji, w tym tynki dekoracyjne. W ofercie znajdą Państwo również wykonywanie sufitów podwieszanych wielopoziomowych, w zabudowie LED i sufitów skośnych.

 

Wykończenie mieszkania deweloperskiego

Zajmiemy się wykończeniem mieszkania deweloperskiego zarówno na zlecenie klientów indywidualnych, jak i firm. Kupno mieszkania w stanie surowym wymaga szeregu prac wykończeniowych, która nasza ekipa wykona sprawnie, umożliwiając szybki dostęp do lokalu przygotowanego do zamieszkania.

 

Urb Bud - profesjonalizm, uczciwość, terminowość